Komicitet unikal në llojin e vet

June 30, 2013 20:45

Komicitet unikal në llojin e vet

Ore zotni Noka. Ore zotërinj ish-ministra që erdhët nga hici e nga konviktet. Ore “analistë” të ekranit. Jeni unikalë dhe të pa përsipëritshëm ndër sojin e shtetarëve apo gazetarëve, kur pas kësaj humbjeje katastrofike, e paraqesni veten si fitimtarë. Gabimet dhe arroganca juaj ngritën kultin Berisha , e paraqiti si model dhe si fenomen , ndoshta më shumë se ballkanik. Faktikisht Berisha ishte aksident shqiptar i rrezikshëm, por populli inteligjent e eliminoi nga skena politike me revolucjonin e qetë të 23 Qershorit, kur fitoi demokracia e vërtetë dhe Shqipëria. Fituat dhe ju o plehra të qeverisjes dhe ekranit, por ende nuk e kuptoni.

 

SMS në DITA në 0689073730

June 30, 2013 20:45
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*