Propozohet shkarkimi i Çefës dhe i Lelçajt. Braho: Edhe Nishani përgjegjës

October 18, 2014 10:23

Propozohet shkarkimi i Çefës dhe i Lelçajt. Braho: Edhe Nishani përgjegjës

October 18, 2014 10:23
Komento

1 Koment

  1. info analitike October 18, 11:02

    Spartak Braho qe jep leksione mbi KLD-ne!!!
    Kjo po qe tregon se sa hapa perpara po behen ne reformimin e drejtesise.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim