Konfirmohen 482 raste të reja me COVID-19 dhe 10 viktima në 24 orët e fundit në shtetin fqinj

October 17, 2020 18:27

Konfirmohen 482 raste të reja me COVID-19 dhe 10 viktima në 24 orët e fundit në shtetin fqinj

Edhe në shtetin fqinj është rikthyer ankthi për shkak të rasteve të reja me koronavirus që shtohen nga dita në ditë, duke paralajmëruar kështu një përkeqësim të situatës me afrimin e dimrit.

Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se në 24 orët e fundit në vend janë regjistruar 482 raste të reja me koronavirus dhe 10 viktima.

Që nga nisja e pandemisë në Greqi janë shënuar mbi 24 mijë të infektuar dhe 500 viktima.

h.b/dita

October 17, 2020 18:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim