Konflikt me armë në një lokal

April 21, 2018 12:21

Konflikt me armë në një lokal

Një konflikt mes tre personave ka çuar në përdorimin e armës në Elbasan, si dhe arrestimin e dy prej tyre.

Në pranga përfunduan Fjodor Berati dhe Fatjon Pllumbi, dajë e nip, të cilët u konfliktuan me pronarin e një lotoje për arsye ende të panjohura.

Sherri mësohet se nisi fillimisht mes Beratit dhe pronarit. Pas kësaj, nipi i tij Pllumbi mori kallashnikovin dhe qëlloi në ajër, në afërsi të lokalit.

Fatmirësisht nga të shtënat nuk ka të lënduar. Autoritetet policore sekuestruan armën, një karikator me 12 fishekë, si dhe dy gëzhoja.

o.j/dita

April 21, 2018 12:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim