Konflikt mes 3 studentëve të Politeknikut për një femër, një i plagosur

May 8, 2018 12:04

Konflikt mes 3 studentëve të Politeknikut për një femër, një i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur me thikë pranë Presidencës në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë ku mësohet se tre persona, të tre studentë të Politeknikut janë konfliktuar me njëri-tjetrin.

Sherri ka degjeneruar dhe një prej tyre ka mbetur i plagosur me thikë.

o.j/dita

May 8, 2018 12:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*