Kongresi socialist po zgjedh 137 anëtarët e rinj të Asamblesë së PS-së, voton Rama!

February 29, 2020 19:33

Kongresi socialist po zgjedh 137 anëtarët e rinj të Asamblesë së PS-së, voton Rama!

Prej pasdites së sotme 1500 delegatët e Kongresit të Partisë Socialiste po votojnë në 13 qendra në Pallatin e Kongreseve për 137 anëtarët e rinj të Asamblesë Kombëtare, e cila më pas do të zgjedhë edhe Kryesinë e re të partisë.

Pamjet e momentit kur ka hedhur votën e tij për anëtarët e rinj të Asamblesë edhe kryetari i PS-së, kryeministri i vendit Edi Rama.

Sot është dita e dytë e Kongresit, që do të mbyllet nesër.

l.h/ dita

February 29, 2020 19:33
Komento

7 Komente

 1. Lili February 29, 21:07

  Farsa e radhes!

  Reply to this comment
 2. shkurt2014 March 1, 07:34

  partia fame keqe pjedha e pasardhese e parties komuniste,te dulle by… q…. me antarte e saje me bije e bija komunistash e spiunsh.Eshte per tu habitur pse vendi jone eshte I madhkuar nga kto komuniste e spiun qe nuke kane te sosur.

  Reply to this comment
 3. Kongres debilash March 1, 09:11

  Truri rjedh, bojaxhiu pjerdh!

  Kongres farse ku eshte parashikuar te marrin pjese vetem ca bythlepires te zelshem anonime te piketuar nga vete dora e liderit glopall.

  Keto metoda ndoqi edhe shoku TARAS MUGOSHA. E mbushi kuvendin me koklakra, lopcare dhe traktoriste, deri sa nje dite prej ditesh “fanari ndricues” do zgerlaq si spira e shokut Pali MiCka

  Reply to this comment
 4. alphade March 1, 13:41

  Lilush ! Me gjeje ne planet qe nje parti nuk ben farsa ! Apo
  vetem e Saliut tend ben “zgjedhje te ndershme” ?! Ikni se
  late name me fanatizmin tuaj prej idiotesh ! Asnje besim
  te asnje parti, te gjitha jane njesoj megjithese bertasin 24
  se nuk “jane njesoj” …! Ne Shqiperi partite politike .te gji-
  tha duhen djegur me napalm ! Ketu e kam fjalen per kupo-
  lat.,,…!

  Reply to this comment
 5. Kola March 1, 18:19

  Nuk po i ndahet ketij populli 8 nentori i 41. 41 mbetem ne 41.

  Reply to this comment
 6. anticensurë25642654 March 2, 07:33

  “Pamjet e momentit kur ka hedhur votën e tij për anëtarët e rinj të Asamblesë edhe kryetari i PS-së, kryeministri i vendit Edi Rama.”
  fenomenale!!
  si keni mundur ti kapni këto pamje??
  më duket e pamundur që të fotografohet palloshi ynë 2 metrosh që lëviz me shpejtësinë e një kërmilli dhe flet me shpejtësinë e një gagaçi!kur është normal,se kur xefet se mban dot kush!!
  amani mor debila që nuk dilni dot nga manipulimi!!
  as nga ai që bënime vetdije e as nga ai që bëni pavetdije!!
  jeni turp i gazetarisë!!
  shkoni e lexoni ndonjë manual gazetarie se për shkollë nuk jeni!!nuk jeni në gjëndje të ndiqni e jo më të mbaroni një shkollë!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim