Xhuvani lihet në burg, nuk thotë asnjë fjalë para gjykatës (FOTO)

November 7, 2014 11:05

Xhuvani lihet në burg, nuk thotë asnjë fjalë para gjykatës (FOTO)

Konstandin Xhuvani është lënë në burg.

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për të.

Xhuvani është shoqëruar në gjykatë nën masa të rrepta sigurie, ndërkohë që nuk ka dhënë asnjë deklarim para gjykatës.

Kjo, për shkak të këshillës së dhënë nga avokati i tij.

Konstandin Xhuvani akuzohet si autor i vrasjes së katërfishtë të ndodhur mëngjesin e së martës në Tiranë.

Foto: Xhuvani sot në sallën e gjyqit / LSA – DITA

xhuv 1xhuv 2xhuv 6

 

 

November 7, 2014 11:05
Komento

11 Komente

 1. Naci November 7, 11:42

  Ngreje koken Xhuvan se burgu per kriminelet eshte,Luiza beri dorheqje si deputete dhe besoj qe ka kohe te mjaftushme te gatuaj byrekun dhe ta sjell tek biruca qe e kerkoje, nese i jepet mundesia te korruptoj ndonje gardian burgu qe bashke me byrekun sado pak kokaine qe u rrite te befte nena pa e hequr buze..cfare te them:si i virgjer si je mos refuzo sherbimin qe do kerkoj Dritan Dajti ti beje sumes. Good luck Kostandin.

  Reply to this comment
 2. labi November 7, 11:53

  po te denohet ne kufirin maximal te ligjit

  Reply to this comment
 3. Gazetari November 7, 14:24

  Si è ka ky kodoshi i plehrit xhovani apo xhovana ne ndrogagji plehre me vjen keq per ato dy prinderit

  Reply to this comment
 4. Arben November 7, 14:53

  TA SHOHIM DERI NE FUND, SE MOS NA DEL PASTAJ QE “NUK KA EDHE AQ SHUM FAJ”

  Reply to this comment
 5. Tirons November 7, 15:50

  Problemi qe ka shoqeria shqiptare ne moment eshte qe jane akoma armet sheshit. Duhet gjetur nje menyre per te c‘armatosur popullaten. Kujtdo mund t’i ndodhe ajo qe ndodhi ate nate. Kur je i pire ne ate gjendje dhe nen efektin e droges, dhe konfliktohesh, nuk pyet me por perdor cdo lloj sendi qe ke me vete, thike apo pistolete.
  Ky djale nuk i ka vrare me paramendim por ka ber gabimin qe te marre arme me vete kur pi.

  Reply to this comment
 6. Mike November 7, 15:56

  He plako i paske rene pak nga kina per ta quajtur te semur psiqik

  Reply to this comment
 7. Tirons November 7, 16:46

  Mike, i kam rene pak nga realiteti.
  I semure psikik apo jo, asnjeri nuk duhet ta kete te lehte te mbaje e te perdore arme.
  Per fat te keq ne Shqiperi ka akoma shume arme verdalle.
  Kur ndodhin fatkeqsi te tilla eshte shume e lehte te drejtosh gishtin te fajtori apo familja e tij.
  Po per mua eshte e rendesishme te gjehet shkaku dhe menyra se si ngjarje te tilla te parandalohen.
  Ai do kalbet ne burg, e mire t’i behet. Problemi eshte qe kjo mund te perseritet shume kollaj

  Reply to this comment
 8. . November 7, 17:11

  ——————————————————————————————

  Te gjithe flisni Budadalleqe.

  po te mos ishin “Armet” e Sali Berishes, Shqiperia do ishte ndryshe.

  Ky eshte krim-politik dhe Sali Berishes duhet denuar me burg.

  Te gjitha ngjarjet ne Shqiperi jane pasoja te krimit-politik te Sali Berishes.

  —————————————————————————————

  Reply to this comment
 9. emi November 7, 18:38

  A i shkofshin pas dhe kelyshet e saliut,gita me xeni,dhe sorrollopi qe ju shkon pas….ah harrova dhe vete saliu…

  Reply to this comment
 10. dino November 7, 21:00

  Armet jan kudo – sheshit , po keshtu edhe groga , pine han e rrine bashke neper lokale te shumta nate , ne fund bejne kete qe beri ky- krimineli . Cfar ke mbjelle do te korresh , kesaj i thon.Ngushullime familjeve te viktimave dhe prinderit e Xhuvanit se edhe Ai llogarite se ka i vdekur .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*