Kontratat e lobimit, Arben Ristani paraqitet në Prokurori

June 18, 2019 14:18

Kontratat e lobimit, Arben Ristani paraqitet në Prokurori

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Arben Ristani është paraqitur mesditën e sotme në Prokurorinë e Tiranës, pas thirrjes të këtij institucioni për çështjen e kontratave të lobimit.

Ristani ka mbërritur në prokurori me vullnetin e tij dhe do të merret në pyetje nga prokurorët Gjergji Tako, Ervin Karanxha dhe Kol Hysenaj, shkruan kanali TCH

l.h/ dita

June 18, 2019 14:18
Komento

3 Komente

 1. prizem June 18, 14:30

  Nje nga nje e qe te tere
  Do kalojne nga ajo vere…

  Hajde radha…

  Reply to this comment
 2. Spata June 18, 18:45

  Do dali me sukses.Cka per te deklaruar dihet.Behet nje levizje e thjesht per te ren miu ne cark.

  Reply to this comment
 3. Nje qytetar . June 18, 19:00

  Epo i zgjuar prz.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim