Kontrolli i OSHEE në Durrës, shkon në 6 numri i të shoqëruarve

November 18, 2017 12:35

Kontrolli i OSHEE në Durrës, shkon në 6 numri i të shoqëruarve

 

Shkon në gjashtë numri i abonentëve të shoqëruar në polici të cilët kanë abuzuar me energjinë elektrike.

Pas plotësimit të procedurave në bashkëpunim me policinë dhe oficerin e policisë gjyqësore, u bë denoncimi përkatës.

Deri më tani, në 24 orët e fundit janë shoqëruar në polici, bashkë me dy rastet e fundit, 6 abonentë, që të gjithë banues në qytetin e Durrësit.

November 18, 2017 12:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*