Kontrolli në banesë fundos 56-vjeçarin nga Vlora

November 8, 2019 10:30

Kontrolli në banesë fundos 56-vjeçarin  nga Vlora

Një person është arrestuar nga policia e Vlorës në kuadër të operacionit të koduar “Drashovica”, pasi është kapur me lëndë narkotike në banesë.

Mbi bazën e informacioneve të siguruara në rrugë operative, gjatë kësaj të enjteje u bë arrestimi i A. I., 56 vjeç, banues në Drashovicë, Vlorë.

Nga kontrolli i ushtruar në banesë, policia gjeti dhe sekuestroi 9.3 kg lëndë narkotike, e dyshuar si kanabis sativa

Ndaj të dyshuarit materialet iu referuan Prokurorisë së Vlorës për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

l.h/ dita

November 8, 2019 10:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim