Korçë, 33-vjeçari gjendet i pajetë në banesë

April 2, 2018 11:55

Korçë, 33-vjeçari gjendet i pajetë në banesë

 

Një 33-vjeçar është gjendur i pajetë ditën e sotme në banesën e tij, në Korçë.

I riu i identifikuar si Denis Qirko, prej kohësh është diagnostikuar me probleme shëndetësore. Mësohet se ai ishte gjithashtu përdorues i rregullt i alkoolit.

Ditën e djeshme ai ka mbërritur i dehur në banesë në orët e vona të mbrëmjes.

Në mëngjes familjarët, rreth orës 10.00 gjetën trupin e pajetë dhe lajmëruan policinë.

Pritet që të kryhet autopsia për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

l.h/ dita

April 2, 2018 11:55
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*