Korçë, 50-vjeçari vetëvaret në gjendje të dehur

October 12, 2014 09:05

Korçë, 50-vjeçari vetëvaret në gjendje të dehur

Një 50-vjeçar u gjet i vetëvarur në banesë, ndërsa nuk mbijetoi dot edhe pse familjarët e dërguan në spital. Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë, në fshatin Bulgarec të Korçës, kur u njoftua për humbjen e jetës së L. B., që ishte vetëvarur në ambientet e brendshme të shtëpisë, në një moment që ishte i vetëm. Nga ekspertiza paraprake rezultoi se viktima ishte në gjendje të dehur kur ka kryer aktin dhe sipas familjarëve ishte konsumues i pijeve alkoolike dhe nën efektin e tyre mund të ketë kryer flijimin.

October 12, 2014 09:05
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*