Korçë, drogë, aksident, vjedhje dhe armë, 5 nën akuzë

November 23, 2014 10:54

Korçë, drogë, aksident, vjedhje dhe armë, 5 nën akuzë

Policia vendore ndaloi të dyshuarin Kristo Boro, 18 vjeç, banues në Grabovocë, sepse në Korçë u kap me 0,2 gramë heroinë, për të cilën tha se ishte përdorues. Po kështu u arrestua edhe Dhionis Diamandi, 28 vjeç, banues në lagjen nr. 4, pasi në rrugën Korçë-Ersekë, drejtonte makinën pa patentë dhe u shpall në kërkim P. P., 57 vjeç, për akuzën e vjedhjes së energjisë. Procedim nisi për të moshuarin S. S., 83 vjeç, të cilit iu kap një armë gjahu pa leje dhe E. Z., 56 vjeç, që në aksin Korçë-Bilisht, ka dalë me makinë nga rruga, duke plagosur pasagjerin Gj. B., 62 vjeç.

November 23, 2014 10:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin