Korçë, familjarët gjejnë të vetëvarur 52-vjeçarin, nisin hetimet

September 9, 2014 22:35

Korçë, familjarët gjejnë të vetëvarur 52-vjeçarin, nisin hetimet

Një 52-vjeçar u gjet i pajetë nga familjarët e tij në ambientet e banesës, teksa dyshohet se është vetëflijuar në kushte depresioni. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në lagjen nr. 4 të qytetit. Policia tha se viktima është 52-vjeçari me inicialet N. M. Trupi i pajetë i viktimës u çua në morgun e spitalit të Korçës për kryerje të ekspertizës dhe përcaktimit të shkaqeve të vdekjes. U kryen veprimet e para hetimore dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Paraprakisht dyshohet se depresioni është shkaku i ngjarjes së rëndë.

September 9, 2014 22:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*