Korçë, gjendet i pajetë pronari i pularisë, dyshohet të jetë vetëvrarë

January 2, 2018 16:44

Korçë, gjendet i pajetë pronari i pularisë, dyshohet të jetë vetëvrarë

Një 67-vjeçar, pronar i një pularie në fshatin Porodinë të Korçës është gjetur i pajetë në ambientet e aktivitetit të tij privat.

Sipas informacioneve paraprake të policisë, H. M., rreth 67 vjeç nuk ka pasur shenja dhune në trup. Ndërkohë që dyshohet se ai është vetëvrarë me pistoletë, armë e cila u gjet në afërsi të trupit të tij.

U ngrit grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të ngjarjes.

January 2, 2018 16:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*