Korçë/ Grindet me të fejuarin, 20-vjeçarja helmohet me fostoksinë

March 8, 2018 14:50

Korçë/ Grindet me të fejuarin, 20-vjeçarja helmohet me fostoksinë

 

Një 20-vjeçare në Korçë ka humbur jetën pasi është vetëhelmuar me fostoksinë.

Ngjarja ka ndodhur në banesën e viktimës në fshatin Zvirinë.

Shtetasja V.V në gjendje të rënduar emocionale, ka konsumuar fostoksinë në banesën e saj, ku më pas në spital ka ndërruar jetë.

Familjarët në deklarimet e para kanë pohuar se vajza ka qenë në gjendje depresioni kohët e fundit.

Shkak kanë qenë edhe grindjet e shpeshta me të fejuarin e saj.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

a.s/dita

March 8, 2018 14:50
Komento

1 Koment

 1. Cfar beni o Njrerez !!!!!!!!!!!!!! March 8, 16:14

  Duaeni Jeten …

  me te zenkat e te qeshurat e saja,
  me gezimet dhe hiidherimin ,
  me mirat e te kqiat e saj ,
  sado e padurushme te behett ne situata te caktuara ,
  ajo mbetet perseri e bukur e mrekullushme .

  Hiqni dore nga te vrari jeten ,
  jetoheni ate per te cilen edhe keni lindur …

  Ngushellime Famijes se vajzes …

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*