Korçë, largohen nga banesa një 12 vjeçare dhe një 21 vjeçar, policia në kërkim

January 13, 2016 10:27

Korçë, largohen nga banesa një 12 vjeçare dhe një 21 vjeçar, policia në kërkim

Policia e Korçës u vu në alarm për zhdukjen e të dy të rinjve, përkatësisht të një 21 vjeçari dhe të një 12 vjeçarjeje.

Gjatë ditës së djeshme, një grua 40-vjeçe ka denoncuar humbjen e vajzës së saj 12 vjeçe, duke deklaruar se ajo ishte larguar nga banesa pa gjurmë.

Ndërkohë paralelisht po punohet edhe për gjetjen e TH.V, 21 vjeç, pasi një ditë parë i ati GJ.V 51 vjeç ka denoncuar largimin e tij nga banesa.

January 13, 2016 10:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*