Korçë, polici vret veten me armën e shërbimit në qendrën e votimit

June 25, 2017 00:25

Korçë, polici vret veten me armën e shërbimit në qendrën e votimit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qarkun e Korçës, ku një polic ka vrarë veten në një qendër votimi.

Bëhet fjalë për qendrën e votimit të fshatit Dishnicë në Korçë dhe raportohet se ngjarja ka ndodhur në ambientet e jashtme të qendrës së votimit.

Akoma nuk është bërë i ditur identiteti i policit, i cili ka vrarë veten me armën e shërbimit, me pistoletë. Polici ka vrarë veten gjatë kohës që ishte në shërbim dhe dyshohet se ka qenë në gjendje të dehur.

June 25, 2017 00:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*