Korçë, Policia: Në kazino u grabitën 400 mijë lekë dhe 1700 euro

December 17, 2014 09:33

Korçë, Policia: Në kazino u grabitën 400 mijë lekë dhe 1700 euro

Policia e Korçës publikoi ditën e djeshme shumën e grabitur nga dy persona të armatosur dhe me maska në kazinonë “Astra”, në lagjen nr. 2 të qytetit. Ngjarja ndodhi shumë pranë bulevardit “Republika”, rreth orës 02:30 të mëngjesit të së hënës. Nga ky agresion, sipas inventarit të kryer nga pronari i kazinosë, rezultojnë të vjedhura 400 mijë lekë të reja dhe 1700 euro. Policia dyshon se autorët mund të jenë të njohur në këtë lagje, madje edhe lojtarë të kazinosë, që mund të kenë humbur më herët shuma parash

December 17, 2014 09:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*