Korçë, vidhet Posta, sulmohet polici, plagoset 46-vjeçari

January 31, 2014 09:37

Korçë, vidhet Posta, sulmohet polici, plagoset 46-vjeçari

Tre krime kundër personit dhe pasurisë kanë ndodhur gjatë 24 orëve të fundit në Korçë. M. M., 58 vjeç, banues në fshatin Pendavinj, po hetohet në gjendje të lirë pasi akuzohet se në lagjen nr. 7, për shkak të detyrës, ka kanosur me fjalë punonjësin e Policisë së Qarkullimit Rrugor, E. R. Kurse O. Z., 28 vjeç, banues në fshatin Belorta, u shpall në kërkim pasi ka plagosur me thikë R. D., 46 vjeç. Dhe në fshatin Lozhan është konstatuar vjedhja e Zyrës së Postës, ku janë marrë 120 mijë lekë.  

January 31, 2014 09:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*