Koret raciste ndaj serbëve, Skënderbeu 1 ndeshje pa tifozë dhe 60 mijë euro gjobë nga UEFA

October 27, 2017 20:35

Koret raciste ndaj serbëve, Skënderbeu 1 ndeshje pa tifozë dhe 60 mijë euro gjobë nga UEFA

Klubi i Skënderbeut është dënuar me 60 mijë euro nga UEFA për koret raciste në ndeshjen e fundit ndaj Partizanit të Beogradit.

Në vendimin e publikuar nga qeveria e futbollit europian, korçarët dënohen për fyerjet e tifozëve në Elbasan Arena, në ndeshjen që u mbyll 0-0 me serbët e Partizanit

October 27, 2017 20:35
Komento

5 Komente

 1. demo October 27, 22:27

  nuk pati kore raciste,ju kane genjyer!

  Reply to this comment
 2. Andon October 28, 01:27

  Keto jane pastrim parash qe bejne keta tanet se Serbia dhe Greqia nuk denohet kurre per kore raciste

  Reply to this comment
 3. respekti i zbehur October 28, 02:02

  edhe Korça paska mërdhitë

  Reply to this comment
 4. santiago October 28, 08:59

  degjuam krisma

  Reply to this comment
 5. Korcari October 28, 16:56

  Ku ishin keto kore raciste mer, se ne ne stadium ishim e s’degjuam gje. Apo mos eshte bere tani #kush s#kercen nuk eshte shqiptar, raciste? Shume cudi me duket.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?