Koronavirusi, Basha mbledh ekspertët e shëndetësisë në PD

February 24, 2020 13:13

Koronavirusi, Basha mbledh ekspertët e shëndetësisë në PD

Në kohën kur në Italinë fqinje raportohet viktima e pestë nga koronavirusi dhe mbi 200 të prekur, frika e një infektimi dhe shpërhapjeje të mundshme ka përfshirë edhe vendin tonë.

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur ekspertët e shëndetësisë në PD.

Në takim ndodhen ish-deputetë dhe ekspertë të PD-së me profesion mjek ose njohës të çështjeve të shëndetësisë si Bardh Spahia, Tritan Shehu, Halim Kosova, Albana Vokshi, Orjola Pampuri dhe Gazment Koduzi.

O.J/DITA

February 24, 2020 13:13
Komento

4 Komente

 1. Liri February 24, 13:38

  Haaaa ky eshte koqe kandari komplet… nuk behet me budalla!
  Se kuptoj eshte vertet kaq loqe apo e luan vete.

  Po qe vertet, duhet ta marrin per analiza ta studiojne se nuk ka mundesi nje homo-sapiens te jete kaq leshko. Pale ca specie eshte qe i ngjan rrazes njerezore nga pamja.

  Reply to this comment
 2. fteri February 24, 16:28

  A e di se ku e katandisën shëndetësin dhe qendrën spitalore Nënë Tereza tiranë këto kuadro dhe ekspert të shëndetësisë që ke mbledhur ,në mjerim total .Spitalin Nënë Tereza e mbuluan kjoskat e klubet ku bëhej pazari mes mjekve dhe pacientve sa duhej paguar për një operacion ose 7 dit në spital .Rreth e qark vinte era fekale e urinë.Duhej të merrshe batanie e çarçafë për të sëmurin ,ushqimi ishte skandal e jo të mbledhësh skupidhje me mjek të korruptuar e të konsumuar në krime ,dhe aq më keq për Koronaavirusin që nuk ja kan haberin si Bardh Spahia një kokërr gomari, Tritan Shehu një abuzues fondesh e hajdut kriminel i konsumuar edhe për forcën piolitike që përfajqëson , Halim Kosova një manjat politik , Albana Vokshi një ordinere e konsumuar , Orjola Pampuri dhe Gazment Koduzi të pa aftë për asgjë

  Reply to this comment
 3. fteri February 24, 16:32

  A e di se ku e katandisën shëndetësin dhe qendrën spitalore Nënë Tereza tiranë këto kuadro dhe ekspert të shëndetësisë që ke mbledhur ,në mjerim total .Spitalin Nënë Tereza e mbuluan kjoskat e klubet ku bëhej pazari mes mjekve dhe pacientve sa duhej paguar për një operacion ose 7 dit në spital .Rreth e qark vinte era fekale e urinë.Duhej të merrshe batanie e çarçafë për të sëmurin ,ushqimi ishte skandal e jo të mbledhësh skupidhje me mjek të korruptuar e të konsumuar në krime ,dhe aq më keq për Koronavirusin që nuk ja kan haberin si Bardh Spahia një kokërr gomari,vetëm për skandale shoqërimi , Tritan Shehu një abuzues fondesh e hajdut kriminel i konsumuar edhe për forcën politike që përfajqëson , Halim Kosova një manjat politik i politizuar , Albana Vokshi një ordinere e konsumuar , Orjola Pampuri dhe Gazment Koduzi të pa aftë për asgjë,vetëm për shpifur.

  Reply to this comment
 4. fteri February 24, 16:36

  ……….A e di se ku e katandisën shëndetësin dhe qendrën spitalore Nënë Tereza tiranë këto kuadro dhe ekspert të shëndetësisë që ke mbledhur ,në mjerim total .Spitalin Nënë Tereza e mbuluan kjoskat e klubet ku bëhej pazari mes mjekve dhe pacientve sa duhej paguar për një operacion ose 7 dit në spital .Rreth e qark vinte era fekale e urinë.Duhej të merrshe batanie e çarçafë për të sëmurin ,ushqimi ishte skandal e jo të mbledhësh skupidhje me mjek të korruptuar e të konsumuar në krime ,dhe aq më keq për Koronavirusin që nuk ja kan haberin si Bardh Spahia një kokërr gomari,vetëm për skandale shoqërimi , Tritan Shehu një abuzues fondesh e hajdut kriminel i konsumuar edhe për forcën politike që përfajqëson , Halim Kosova një manjat politik i politizuar , Albana Vokshi një ordinere e konsumuar , Orjola Pampuri dhe Gazment Koduzi të pa aftë për asgjë,vetëm për shpifur.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim