‘Korpusi Azem Hajdari’, kush ishin djemtë me të zeza në protestën e PD-së

December 8, 2015 17:59

‘Korpusi Azem Hajdari’, kush ishin djemtë me të zeza në protestën e PD-së

Grupi i djemve të veshur me të zeza gjatë protestës së sotme të opozitës mbanin në duart flamuj me mbishkrimin “Korpusi Azem Hajdari”.

Këta të rinj ishin të parët që iu drejtuan sot sheshit përpara Kryeministrisë, ku u vendosën përballë kordonit të policisë dhe qëlluan me vezë në drejtim të godinës.

Më pas kanë qenë pikërisht këta të rinj që shkatërruan rrethimin tek Ministria e Brendshme.

December 8, 2015 17:59
Komento

8 Komente

 1. esen December 8, 18:08

  Po flamurin te zi e kane? Po te jete ashtu, dihet jane ISIS.

  Reply to this comment
 2. GRAMOZ December 8, 18:36

  kETA JANE XHIHADISTET E ISIS…..

  Reply to this comment
 3. NA ISHTE NJE HERE,,,,,,, December 8, 18:43

  I MERNI KETA CUNAT E MAMIT BRENDA,,DHE I FUSNI NDONJE KASTRAVEC,,,,,DHE E SHIKOJNE KORPUSIN KETA,,,,,,,

  Reply to this comment
 4. jani December 8, 19:42

  korpusi I bythes .

  Reply to this comment
 5. Arturi December 8, 21:49

  Keta jane Kopilat e Azemit, se ai ua shkerdhente nenat ketyre kaçoleve, per te lindur “demoNkratet” e rinj! 😉

  Reply to this comment
 6. aqo December 9, 05:51

  Keta jane trimat e Tropojes,shpresa e Qen Berishes

  Reply to this comment
 7. Tovi December 9, 08:18

  Turp per qeverine,TURP…..!

  Reply to this comment
 8. demo December 9, 10:33

  Organizime paramilitare fashisto-milloshevic.Po i toleruat,Arkanin do pillni.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*