Korrupsioni, arrestohet pedagogu i inxhinierisë së ndërtimit

Redaksia Online April 3, 2013 10:09

Korrupsioni, arrestohet pedagogu i inxhinierisë së ndërtimit

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një pedagog të inxhinierisë së ndërtimit për korrupsion. Sipas të dhënave të para të operacionit “Inxhinieri” Eduart Isufi, është arrestuar me vendim gjykate, nën akuzën e “korrupsionit pasiv të personit që ushtron funksion publik”. Policia e Tiranës pritet të japë detaje të mëtejshme në konferencën për shtyp.

Redaksia Online April 3, 2013 10:09
Komento

4 Komente

 1. white&black April 3, 11:21

  Dita, ju lutem te shkruani edhe kur te lirohet nga akuza sepse me kete sistem drejtesie qe kemi nuk do bej asnje dite burg. Burg bejne vetem ata qe nuk kane lek.

  Reply to this comment
 2. hakihakiu April 3, 13:28

  Aman dhe un te njejten kerkese kam si me siper qe diten kur petagugu te dale na njoftoni .Po na thoi valle kush petagog eshte kapur me vjedhje e ryshvete dhe eshte denuar Te shkume drejtesise

  Reply to this comment
 3. Majlindi February 16, 04:22

  Leket ja mori palo studentes nga Durresi Klodiana Kujtim Zace dhe jo te gjith studenteve se ne tjeret jena te rregullt.!!!
  Eduarti u denua perfundimisht me 1.6 vjet burg me kusht ne sherbim prove.

  Reply to this comment
 4. Saimir December 11, 08:41

  Paste kamen e mbare e terheqte zvarre. Po me arsimin parauniversitar ca do bahet? A i shihni dhuratat ne shenje “respekti” per mesuesit cdo 7-8 mars? A i shihni kurset e detyrueshme jo veresie? A i shihni “kontributet” qe paguajne? Duke fillu me rojen e shkolles, me fotokopjen, blerjen e ngroheseve, vendojen e xhamave, riparimin e bankave. A ka ndonje shkolle qe mban pergjegjesi qe nxenesit jane pa ngrohje? Kaq te ndyre jane sa kane vendos limit mungesash me arsye kur femijet semuren nga kushtet mizerabel

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*