Korrupsioni, Vasili: Lu ka të drejtë. Të ngrihemi në këmbë

December 9, 2017 15:38

Korrupsioni, Vasili: Lu ka të drejtë. Të ngrihemi në këmbë

Kryetari i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili i ka dhënë të drejtë deklaratës së ambasadorit amerikan Donald Lu, sa i takon korrupsionit.

Ambasadori LU ka te drejte.

Ndaj korrupsionit shkaterrues, qe than palma dhe blen pisha, qe gllaberon qindra milion euro me koncesione, qe asgjeson miliona euro te tjera duke shkulur e ngulur pllaka e rruges e lyer fasada ka vetem nje rruge: E keqja duhet ndalur sot neser eshte vone.

Te gjithe ne kembe kunder kryeministrit narkohajdut!, shkruan Vasili ne Facebook.

 

December 9, 2017 15:38