Kosova në UEFA, Rama: Arritje e rëndësishme, urime vëllazërore

May 3, 2016 13:32

Kosova në UEFA, Rama: Arritje e rëndësishme, urime vëllazërore

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetuar anëtarësimin e Kosovës në UEFA, e cila u pranua sot zyrtarisht gjatë Kongresit të këtij institucioni të futbollit europian.

Rama thotë se kjo është një arritje e rëndësishme për Kosovën dhe ka shprehur urimet vëllazërore.

May 3, 2016 13:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*