“Kosova Shqipëri”, dhurata që i bën kamerieri gruas së Ramush Haradinaj

November 27, 2017 18:07

“Kosova Shqipëri”, dhurata që i bën kamerieri gruas së Ramush Haradinaj

“Kosova Shqipëri”, ka qenë ky shkrimi që një kamerier i ka bërë në pjatë bashkëshortes së kryeministrit të Kosovës.

Anita Haradinaj ka postuar në Instagram fotografinë me mbishkrimin mbi pjatë, një gjest që duke se i ka pëlqyer tej mase.

Shqipëria feston nesër festën e flamurit dhe sipas një vendimi të marrë para pak ditësh nga Ramush Haradinaj edhe në Kosovë nesër është festë zyrtare.

November 27, 2017 18:07
Komento

5 Komente

 1. Euro Maloku November 27, 18:20

  Sipas pjates kosovaret hane mish,ndersa skiptarte zarzavate…Bravo kamarjeri!

  Reply to this comment
 2. XXXL November 27, 19:51

  Idea e kamarierit ish shoku i Lulit Bashes kamarierit te Rinasit, eshte shume e mire por Shqiperia duhete te shkruuhej me A ne fund dhe nje I me pike e nje pa pike, kur ne fakt nuk duhet te kene pike siper.
  I ka shkruar me majoneze dhe prandaj kemi ngjyre te verdhe e jo te KUQ e Zi dhe ato cfare ka pjata brenda eshte per t’ja dhene vrapit, po na tmerroni me kete lloj ushqimi te servirur per gruan e Kryeministrit Ramush.

  Reply to this comment
  • Alex81 November 28, 09:14

   O ti mik qe po ben analizen se si shkruhet Shqiperia. Shikoje pak se si i ke shkruar ti fjalet, Duhet dhe Shkruhej. Ti je per ne klasen e pare o xxxl.

   Reply to this comment
 3. Raimond vlonjati November 28, 03:40

  Bukur e paska bere

  Reply to this comment
 4. Spss November 28, 22:28

  Kur kanë filluar kamarierët të përgatisin pjatat në kuzhinë more zoti gazetar?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim