Kosovari godet stjuardesën se i vonoi sanduiçin, avioni bën ulje emergjente

March 31, 2015 20:07

Kosovari godet stjuardesën se i vonoi sanduiçin, avioni bën ulje emergjente

Nuk ka përfunduar siç ishte parashikuar fluturimi prej Gjenevës në Prishtinë. Kjo pasi që një prej pasagjerëve kosovarë ka shkaktuar një incident në bordin e aeroplanit, raporton KTV.

Sipas dëshmitareve ai e ka goditur një stjuardesë, për shkak se ia kishte vonuar sanduiçin. Të tjerë pasagjerë kanë ndërhyrë për të ndaluar dhunën e pasagjerit. Si pasojë kapiteni ka bërë një ulje emergjente në Romë, duke ndërprerë rrugën në gjysmë.

Stjuardesa ka marrë lëndime dhe i janë thyer syzet. Kosovari është arrestuar në Aeroportin e Romës, por pasi është dëgjuar nga Policia është liruar.

Kompania ka dërguar një tjetër aeroplan nga Bazeli për t’i marrë 180 udhëtarët të cilët kanë mbërritur në Prishtinë pak para orës 20:0a0.

March 31, 2015 20:07
Komento

6 Komente

 1. skifteri April 1, 08:12

  Ky tipi godet stuardjesen se nuk I solli sanduiçin!?..kur babaji I tije godiste maman e tije me nje te trokitur nga dyshemeja katit dyte ne kullen e dhomes burrave nuk I sillte kafen .Kjo sjellje prapanike otomane eshte e trazhguar per keq avjoni I duket dhoma e burrave ne kosove,kurse stuardjesa skllavja personale qe dhe munde ta godase si babaj tije dikur nga kati dyte por tashem ne avjon?!!!!Sikur dhe shtat lekure shqiptari evropjan nuk behet kurre.Çdo njeri I pa edukuar eshte karikatur e vetevtes, me edukaten e vet njeriu mund te ngrihet apo te poshtrohet si ne rastin e ketij tipit me pasione te [email protected]@@@@@@@@@

  Reply to this comment
 2. Mark uk April 1, 08:41

  turk muti ashte mos u habisni

  Reply to this comment
 3. Vuthjani1 April 1, 10:55

  Nje psikopat analfabet qe spaku sdin Kulturen ta shfaq . Po cili Person sulmon nje stjuardese nese po ta vonojka sndviqin,qe ne Shum ajroplana linia Düsseldorf -Prishtin ska sendviq dhe as gje vetem nese don ta paguesh,sdyti stjuardeset neper qdo ajroplan kann pun me qdo lloj lloj mbeturinave dhe qe jan te sjellshme sidomos ndaj femijve qe ndodh te qajn nje pjes te udhtimit.Pora ai faqezi qenka nje kok krisur i ndoj pylli qe sdin as qesht kultura as sjellja sidomos ndaj femrave,qe ku e ku jan me te sjellshme se meshkujt.

  Reply to this comment
 4. hoxha prej Postrribe.. April 1, 11:07

  …Aq sa jane serbet ruse,…po aq jane kosovaret shqiptare…

  Reply to this comment
  • nazim April 1, 15:15

   Ti gomar i vure vulen!

   Idiot, njerez shpellare si ky ka edhe ne vendet me te civilizuara!

   Me sa duket ti je nja nga ajo pjese qe ka mbetur mbrapa ne kohe, dhe do qe te gjithe te jen ne nje thes me gomarllekun tend!

   Reply to this comment
 5. fanol bardhi April 1, 16:24

  Ne kete rrast esht kosovar e Rita Ora esht Shqiptare !!??
  A ndjehet tani secili qytetar i Shqiperise ma mire se paska qen Kosovar e jo Shqiptar ¿
  A duhet te ndjehem une me turp se jam nga Kosova ¿
  Kendveshtrim idiotesk i titullit e larg logjikes se shendosh !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin