Kosovë, 10 automjete përfshihen në aksident, shkak mjegulla

January 29, 2018 14:44

Kosovë, 10 automjete përfshihen në aksident, shkak mjegulla

10 automjete u përfshinë në një aksident zinxhir në Kosovë, ku u plagosën 4 persona.

Aksidenti ndodhi në autostradën “Ibrahim Rugova” në dalje të Fushë-Kosovës.

Autoritetet thanë se të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetën dhe po kurohen në spital.

Shkak i aksidentit mendohet të ketë qenë mjegulla e dendur që përfshiu zonën në orët e para të mëngjesit.

Aksidenti shkaktoi bllokimin e njërit krah të autostradës për disa orë.

January 29, 2018 14:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*