KPK shkarkon nga detyra drejtuesen e Prokurorisë së Kukësit

June 27, 2019 09:32

KPK shkarkon nga detyra drejtuesen e Prokurorisë së Kukësit

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkon nga detyra drejtuesen e Prokurorisë së Kukësit, Alketa Nushi.

Trupi i gjykues i përbërë nga treshja Etleda Çiftja, me relator Lulzim Hamitaj dhe anëtare Firdes Shuli vendosi shkarkimin e saj, për shkak se nuk plotësonte dy nga kriteret, atë të deklarimit të pasurisë dhe pastërtisë së figurës.

Në përditësim…

 

June 27, 2019 09:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim