KQZ mblidhet për zëvendësimin e mandatit të 4 ministrave

September 22, 2014 15:57

KQZ mblidhet për zëvendësimin e mandatit të 4 ministrave

Sot pritet që të mblidhet Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për t’i hapur rrugë zëvendësimit të mandatit për katër ministrat e qeverisë Rama të cilët dorëzuan mandatin.

KQZ, bën të ditur se në mbledhje do të zëvendësohen mandatet e ministrit Ditmir Bushati, , Saimri Tahiri, Ermonela Felaj dhe Damian Gjiknuri.

Emrat e rinj të deputetëve janë Luljeta Arapi, Anila Agalliu, Erjeta Allhysa dhe Ervin Bushati. /E.K

September 22, 2014 15:57
Komento

2 Komente

  1. arben September 22, 17:05

    po kjo kqz kur do hiqe nga funksjonimi dhe nga manipulimi i votave te qytetareve shqiptare apo si gjithmon avazi i vjeter votim me gisht se nuk din shkrim as kendim dhe keto palo parti te na qeverisin me komisjone pratjak e si ne kohen e qeper se votimi elektronik eshte i pa zbatushem se nuk dalin mire partit e nenes parit te saliut e edushit e te ilirit xhuxhmaxhuxhit .

    Reply to this comment
  2. Çarls DARVIN September 22, 19:09

    AKOMA NE PUNE ESHTE KY KOMISIONPO Ç’ BEHET KESHTU? KY ESHTE KOMISIONI QENDROR I VJEDHJEVE.!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim