KQZ mblidhet për partitë, Hafizi: Nuk ka tagër për të vendosur

February 16, 2017 18:45

KQZ mblidhet për partitë, Hafizi: Nuk ka tagër për të vendosur

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur këtë paradite diskutimet për regjistrimin e partive politike për zgjedhjet e ardhshme parlamentare.

E pranishme në këtë takim, deputetja e partisë LIBRA, Mimoza Hafizi ka deklaruar se, KQZ nuk e ka tagrin të përcaktojë cilat janë partitë e vogla, apo të mëdha.

“Kërkojmë që ky udhëzim të shqyrtohet sot dhe të hidhet poshtë”, ka thënë Hafizi.

February 16, 2017 18:45
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*