Kreu i LSI-së paralajmëron një qëndrim të fortë për situatën politike. Ja ku do flasë

June 10, 2017 15:41

Kreu i LSI-së paralajmëron një qëndrim të fortë për situatën politike. Ja ku do flasë

Ndërsa fushata politike sa vjen e nxehet, sidomos kur dy forcat kryesore politike PS dhe PD-ja i kanë shfaqur hapur rezervat e tyre ndaj LSI-së, kryetari i kësaj force paralajmëron një qëndrim të fortë politik.

Sot në orën 17:30 ai do të jetë i ftuar në emisionin “Kjo Javë” të Nisida Tufës në News 24 dhe siç thotë në një status në profilin e tij në Facebook, pritet të mbajë disa qëndrime të forta sa i përket situatës politike.

“Më ndiqni në 17:30 në News 24, “Kjo javë” me Nisida Tufën.

Do të kem disa qëndrime të forta lidhur me situatën politike në vend”,- paralajmëron Vasili.

June 10, 2017 15:41
Komento

2 Komente

  1. perkthyesi June 10, 18:16

    E degjuam, dhe asgje nuk tha! Fundja, cfare te flase, kur ne te vertete, kane folur bemat e delenxhinjve te LSI nder vite! Une di se c’kam hequr, pasi detyrohesha, qe per te zgjidhur problemet, kam hyre e dale ne mbi 41 here ne zyrat ku punonin keta analfabetet dhe adoleshentet e kesaj partie. Pse, per keta punonjes kemi nevoje? Jam i lumtur, qe me ne fund po shoh fundin e tyre! I pershendes te gjithe ata qe me kane lexuar!

    Reply to this comment
  2. Adih June 10, 18:57

    Prisni vettingun ,o Vasil….Keto te tjera fjale , jane per Kokpalaret .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*