Kreu i misionit të OSBE, takim konfidencial me Ramën për 45 minuta

June 30, 2017 12:35

Kreu i misionit të OSBE, takim konfidencial me Ramën për 45 minuta

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një takim me përfaqësuesit e OSBE-ODIHR.

Takimi u zhvillua në selinë e Partisë Socialiste dhe zgjati 45 minuta.

Kreu i misionit të OSBE-ODIHR, Peter Taylor u shpreh se takimi me kreun e qeverisë ishte konfidencial, dhe u diskutua në lidhje mbi të ardhmen dhe reformën zgjedhore.

Taylor më vonë do të zhvillojë takime me të gjithë krerët e partive politike.

June 30, 2017 12:35
Komento

1 Koment

  1. DN June 30, 15:49

    edhe krye i tha ndryshoje kodin zgedhor, se nuk kemi fytyre me me dall me deklarata per zgedhje te lira ne Shqiperi..;

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*