Kreu i PD, Lulzim Basha konferencë urgjente në 08:45

July 21, 2016 08:07

Kreu i PD, Lulzim Basha konferencë urgjente në 08:45

Kryetari i PD, Lulzim Basha pritet të dalë në një konferencë urgjente për mediat në orën 08:45. Konferenca e Bashës vjen pas ngërçit të krijuar në reformën e drejtësisë.

July 21, 2016 08:07
Komento

1 Koment

  1. spata July 21, 08:43

    Une Lul Berish Bash deklaroje:Mekeqardhje te madhe i drejtohem popullit shqiptare qe sot te mos votohet Reforma ne Drejtesi .Nje atak akut, i ndodhur sot mesnate, beri qe arqitektit te Shqiperise demokratike ti pushoje zemra .Kjo ngjarje makabre ,e inskinuar nga komunisti Edvin Kristaq Rama, per votimin me cdo kushte te reformes ne Drejtesi,ndau nga jeta njeriun me te “Madhe ” te demokracise shqiptare .Ju lutemi te shpallim 40 dite zije kombetare per ti bere nderimet dhe percjelljen e “burrit te shtetit” ne banesen e parajses universale . Me respekt per popullin tim te mbrekullueshem Lul trashegimtari.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*