FOTOT / Kreu i ri i FRPD proteston kundër bunkerit të prezantuar nga vjehrri i tij

December 8, 2015 17:51

FOTOT / Kreu i ri i FRPD proteston kundër bunkerit të prezantuar nga vjehrri i tij

E fejuara e kreut të ri të FRPD-­së, Belind Këlliçi ka kritikuar protestuesit e djathtë të cilët tentuan të prishin bunkerin.

Ai është i fejuar me Ana Shkrelin, vajzën e këshilltarit të Kryeministrit Edi Rama, Artan Shkreli, i cili ka prezantuar pak kohë më parë projektin për ndërtimin e bunkerit pranë Ministrisë së Brendshme.

Dhëndri i Artan Shkrelit ishte i pranishën teksa protestuesit e thirrur prej tij dhe Partia Demokratike, donin që ta shembnin me mjete rrethanore.

anashkreli

 

12348743_1034551119930995_1651336333_n

December 8, 2015 17:51
Komento

9 Komente

 1. Arben December 8, 18:06

  HAJDE FRPD HAJDE.

  LEPIJNE BYTHEN E EDI RAMES, DHE PRIT NGA KETA TE SJELLIN NDRYSHIME.

  HAHAHAHHAHAHAHAHAHAH

  BYTHLEPIRESA.

  Reply to this comment
 2. andi December 8, 18:35

  ik nga ai kamikazo Anna sa nuk eshte shume vone, mira do kishe ba ti hapje syte me pare, por me mire vone se kurre. Me ate njeri edhe nese martohej, nuk do munde te jetosh gjate me te, Keto monstra jane Kamikaze e duhen abandonu, mos te verboje pamja e jashtme e malcorhanes.

  Reply to this comment
 3. raimond Vlonjati December 8, 18:53

  Shume budallenj ata te du aty me gishtat perpjete

  Ca kiptimi jane te fedtosh duke dhkateruar , sikur jemi para 100 vjetesh

  Reply to this comment
 4. ZZZZZZZZZZZZZ...... December 8, 19:05

  PUPUPU…U CFAR MUXHAHEDINI…??????!

  Reply to this comment
 5. Ada December 8, 19:24

  Hahahahahahaahah

  Reply to this comment
 6. ylli December 8, 19:44

  Yxhym Partia Demokratike ne sulltan Saliun dhe jenicer Lilin,me kulture hollandeze i shkreti.

  Reply to this comment
 7. albanopl December 9, 03:18

  Ana e flet shqipen si e jema, qe e ka zet gjuhen e njehsuar. Copa e madhe e “drunit” ka nxjerr kete copen e vogel te “drunit”. Nje brisk moj Ana per baben qe i ka hedhur trute e gamorit Edit.

  Reply to this comment
 8. Shkerdheni i Saliut December 9, 06:54

  Me keta cara SHQUP-i do te jete gjithnje ne gjendje kome.

  Reply to this comment
 9. al-boston December 9, 08:45

  ato dy gishta futini ne byth dhe do kenaqeni me demokracin

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*