Kreu i ri i OSBE-së, Edi Rama: Ofrojmë asistencë për interpretimin e ligjit kundër shpifjes në Shqipëri

January 9, 2020 00:50

Kreu i ri i OSBE-së, Edi Rama: Ofrojmë asistencë për interpretimin e ligjit kundër shpifjes në Shqipëri

Gazetarët shqiptarë që kanë shqetësime për ligjin e ri kundër shpifjes, duhet të jenë të qetë.

Kryeministri Edi Rama në cilësinë e kreut të qeverisë ka siguruar se mund të ofrojë të gjithë asistencën e nevojshme për të interpretuar ligjin e ri dhe sidomos lexuar atë.

Zoti Rama ftoi gazetarët të lexojnë ligjin sepse sipas tij ata nuk e kanë lexuar.

Më poshtë video e bisedës me gazetarë nga Tirana:

d.a. / dita

January 9, 2020 00:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim