Kreu i SHISH, takim kokë më kokë me Llallën

October 17, 2017 10:55

Kreu i SHISH, takim kokë më kokë me Llallën

Drejtor i Shërbimit Informativ Shtetëror, Visho Ajazi, ka zhvilluar një takim me Prokurorin e Përgjithshëm, Adriatik Llalla.

Drejtori i SHISH ka biseduar për rreth një orë me kryeprokurorin Llalla.

Mësohet se takimi sapo ka mbaruar dhe Ajazi ka dalë nga zyra e Llallës. Ndërkohë, nuk dihet ende çfarë është diskutuar mes dy zyrtarëve të lartë.

October 17, 2017 10:55
Komento

4 Komente

 1. Sajme qorri, droga shullazi. October 17, 15:53

  Merret me mend cfare diskutuan; punet e mira te ministrit me te suksesshem te qeverise Rama. Arriti me sukses te papare te kanabizonte gjithe Shqiperine dhe te cante tregjet evropiane me kusherinjte, me skafin e tij dhe Audin e famshem.

  Reply to this comment
 2. floriri i Bençes October 17, 17:11

  Ja dhe ty manaret e shkerdhyer te Sali Qenit, filluan estraden e fshatit demokratik. Bir selman i nenes çfare t’u qaj me pare …

  Reply to this comment
 3. Atdhetari October 17, 20:10

  Ja dhe zagaret e naltmadhenis se tij fshatarit Sali.Ndyresirat vecse marrin rrogen kot dhe i rendojne tokes kot.Gjithe keto vite kaluan e do kalojne dhe keta do kujtohen si njerez pa vlere,pa dinjitet,qe nuk i sherbyen asnjehere vendit tone te varfer,te vjedhur dhe poshteruar nga nje tufe maskarenjsh me Saliun ne krye.

  Reply to this comment
 4. Dielli mbi Korab October 17, 22:41

  Dy sherbetoret e Berishes dhe te Metes qe duan te pengojne VETINGUN dhe merren me kushurinjte e Saimirit ,
  Cfare faktesh kane kundra ish Ministrit le ti nxjerrin,ose te zbythen.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim