Krimbat e krimit

March 4, 2015 17:14

Krimbat e krimit

Dërguar me sms

në numrin e redaksisë

Pula matkë i ka ngrohur dhe i ngroh vezët e krimit me ndihmën e pushtetit të çdo kohe, me ndihmën e UDB-ve të vetë dhe të huaj. Prandaj kryekrimineli nuk e ndien veten të rrezikuar, por të sigurt si me antiplumb. Krimbat e krimit i ka mbjell kudo në Shqipëri dhe u jep kurajo me fejzbukun e tij çdo ditë. Kjo detyrë i ka ngel për të bërë si plakush psikopat.

March 4, 2015 17:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*