Krimet e Rënda kërkojnë dënim përjetë për Denis Shtrazën

November 17, 2017 09:48

Krimet e Rënda kërkojnë dënim përjetë për Denis Shtrazën

Prokuroria për Krimet e Rënda ka dhënë pretencën për Denis Shtrazën ku kërkon burgim përjetë.

Ai  akuzohet për rrëmbimin dhe vrasjen e Gazmend Çollakut, ngjarje e ndodhur në Janar të vitit 2016 në qytetin e Durrësit.

33 – ­vjeçari i ka mohuar akuzat.

Mbrëmjen e 6 Janarit, në qendër të Durrësit u rrëmbye nga disa persona Gazmend Çollaku.

Ai u gjet të nesërmen i pajetë në fshatin Murqin të Krujës, i lidhur dhe i qëlluar nga disa plumba në kokë.

November 17, 2017 09:48
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*