Krimet e Rënda mbrojnë Isën, i akuzuar për trafik fëmijësh

May 6, 2014 08:56

Krimet e Rënda mbrojnë Isën, i akuzuar për trafik fëmijësh

Gjatë një seance, dje Gjykata e Krimeve të Rënda në Tiranë, mori në pyetje Begzim Isën, i akuzuar për trafik të fëmijëve të mbetur në tentativë. Ai ka pretenduar se ka qenë një zënkë mes fëmijëve ku ai kishte ndërhyrë për t’i qetësuar dhe ndarë. Ndërkohë prokurori tha se Isa e ka marr fëmijën 7 vjeç dhe është nisur për të dale nga fshati duke e kërcënuar me armë. Të njejtin qëndrim ka mbajtur edhe nëna e fëmijës së mitur, e cila dëshmoi para gjykatës

 

May 6, 2014 08:56
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*