Krim makabër në Tajvan, vajzës 3 vjeçare i pritet koka

March 28, 2016 14:07

Krim makabër në Tajvan, vajzës 3 vjeçare i pritet koka

Një krim makabër ka ndodhur në një stacion metroje në Tajvan.

Sipas  mediave ndërkombëtare, një fëmije 3 vjeç i është prerë koka, në atë që zyrtarët vendas e raportojnë si një sulm “rastësor”.

Ende nuk janë të qarta rrethanat e ngjarjes, por mësohet se autori i krimit është një 33 vjeçar, i arrestuar më parë për krime të lidhura me drogën dhe me probleme mendore.

Jashtë komisariatit,  të policisë, pak orë më vonë, u mblodhën një grup njerëzish të irrituar dhe me shkopa bejzbolli, në gadishmëri për të sulmuar autorin e krimit.

Vajza 3 vjeçare, ndodhej bashkë të ëmën, kur u sulmua.

March 28, 2016 14:07
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim