Krimi makabër në 2018-ën / Nusja qëlloi me sëpatë dhe dogji të gjallë burrin dhe vjehrrën, hera e parë prej 1995 që Prokuroria kërkon burgim të përjetshëm për një grua

September 21, 2020 15:01

Krimi makabër në 2018-ën / Nusja qëlloi me sëpatë dhe dogji të gjallë burrin dhe vjehrrën, hera e parë prej 1995 që Prokuroria kërkon burgim të përjetshëm për një grua

Prokuroria ka kërkuar burgim të përjetshëm për Hysnie Hoxhallarin, e cila vrau me gjakftohtësi bashkëshortin dhe vjehrrën e saj, pasi iu kapën bisedat më të dashurin e saj.

Që nga viti 1995 është hera e parë që kërkohet dëmin i përjetshëm për një grua.

Krimi makabër i ndodhur me 22 janar të vitit 2018 ku nënë e bir u qëlluan me sëpatë dhe më pas u dogjën të gjallë nga nusja e shtëpisë tronditi mbarë opinionin shqiptar.

Olsi dhe Selkie Hoxhallari u vranë e u dogjën në banesën e tyre nga nusja Hysnie Hoxhallari.

Pasi u kap mat në tentativë për të zhdukur disa karta telefoni “sim”, policia arriti që të zbardhë ngjarjen e plotë të krimit.

Nga tabulatet telefonikë, komunikimet e Hysnie Hoxhallarit me të dashurin e saj Kasem Pirjasi nisnin çdo ditë nga ora 06:30 minuta e mëngjesit, deri në 00:30 të mbrëmjes, vetëm gjatë ditëve që bashkëshorti i Hysnies, viktima Olsi Hoxhallari ndodhej në Greqi.

Kasem Pirjasi ka kërkuar nga Krimet e Rënda t’i heqin arrestin, pasi vrasja është kryer vetëm nga Hysnia.

Tashmë të dy rrezikojnë burgim të përjetshëm për shkak të krimit makabër që kanë bërë në bashkëpunim.

Olsi dhe Selkie Hoxhallari

j.l./ dita

September 21, 2020 15:01
Komento

4 Komente

 1. Arben September 21, 15:21

  Kurva mbetet kurve, por emigracioni i çon në ekstrem këto marrëdhënie.

  Allbania urupiane

  Reply to this comment
 2. tom September 21, 15:29

  kafshe pellazge.
  tashti di ngrihen organizatat e mbrojtjes se kurvave te kerkojne ulje denimi.

  Reply to this comment
 3. XXXL September 21, 15:42

  Fajtori kryesor është ai idioti që ka manipulu me kētë dosën e fëlliqur pushkatimi për të dytë pak do të ishte

  Reply to this comment
 4. Stefan September 22, 14:13

  Putana nuk kerkonte ndarjen por q.. j me te dashurin dhe me buke e mbante i shoqi nga puna si emigrant. Nuk mjafton kjo por i mori edhe jeten dy personave. Komplet kafshe buce qeni. Sigurishte ne burg do kete mundesi te shfryhet. Do ndihet mire ne butg.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim