‘Krishtlindje të gëzuar’, Rama uron shqiptarët me këtë video

December 25, 2017 09:20

‘Krishtlindje të gëzuar’, Rama uron shqiptarët me këtë video

Kryeministri Edi Rama e ka nisur diten me nje urim special per gjithe shqiptaret qe festojne Krishtilindjen.

Me nje video postuar ne faqen e tij ne Facebook, nen tingujt e hareshem te festes dhe me imazhe te njerezve dhe femijeve qe gezojne.

Rama uron: MIRËMËNGJES 😃dhe KRISHTLINDJE TË GËZUAR

December 25, 2017 09:20
Komento

16 Komente

 1. Jetimet e 21 Janarit December 25, 09:37

  SHARLATAN,PROVINCIAL ME PROBLEME INFERIORITETI E PERSONALITETI PSIQIK!!!!!!

  Reply to this comment
  • sopiqoti December 25, 11:29

   Vetem Jetimoret e 21 Janarit nuk mund te shprehen keshtu,SI RRUGECER. Plehrat e kane vendin tek koshi i plehrave.

   Reply to this comment
 2. alex December 25, 10:39

  U pa puna jote njeri i shitur te greku dhe serbi.Te duli shminka….tradhetare

  Reply to this comment
 3. Tradheti ; Fick Dich in Knie... December 25, 12:14

  Nji i tille ,te cilit i knon Hoxha ne veshe
  dite e nate ,kur cohet ne megjese edhe ne shtrate ,
  s’ka asnji Lidhje me Krishtlindjet
  e akoma me pak te “Uroj” shqiptaret .

  Politikanet shqiptare ,tashme ,jane prostituta shqiptare ne bordellon e pederastit grek janullatos

  Reply to this comment
 4. valentina December 25, 12:29

  Zhduku nga syte e Shqipetareve more b.. sa here qe fytyra jote e poshter vepron ne kundershtim me ate cka duan dhe u intereson shqipetareve ti more legen del dhe i pershendet duke i treguar se ja fute dhe kete rradhe,asgje te vecante nuk keni nga kopili i serbise Sali Vuk Berisha dhe Ilir hajduti president jeni qe te tre b… dhe tradhetare.

  Reply to this comment
 5. Gezimi December 25, 12:56

  Ka 4 vjet ne pushtet ky surrat palare dhe nuk jep shperblimin e fundvitit per buxhetoret.Edhe te qeshe nuk di, por del gjithmone me nje ngerdheshje fallco te sforcuar.

  Reply to this comment
 6. NAZMIE December 25, 13:41

  SI SU VJEN NDOTE NGA VETIA DUKE NXJERE FJALE TE PA DENJA PER NJE DJALE PUNETOR ;NJE
  NJERI QE PO PERPIQET TE NDRYSHOI VENDIN NGA NJOLLA E PISLLIKUT LU VENDIN E TE AFTEVE E ZUNE TE PA AFTET ;SHIKOINI GJERAT SIC DUHET OSE ME SYRIN E LIDERVE TUAJ VAM KEQ 4VJET JANE AS GJE PER TE MBYLLUR GJENDIEN KATASTROFALE QE E LANE TE BABEZITURIT ;GJATE PUNES BEHEN DHE GABIME PO JU SE TOLERONI ;MENDONJI SE KA ZBRIT NGA HENA ME LLAMBEN E ALADINIT ;MBLIDHNI TRUTE DHE MENDONI SHIKONI QE TANI PER TANI NJERI ME TE PREGATITUR SE RAMA SKA OSE SHKONI MBRAPA LOKUT KU SHQIPERIA DHE TURQIA I KISHIN NPOPULLIN ME TE PA SHKOLLUAR;JU LLOMOTITNI ME KETO KOMENTE SHKATERUSIT KANE SIGURUAR PASURI PER 3 BREZA

  Reply to this comment
  • mirel December 25, 17:39

   ik moj injorante muti. baxhelle kafshe

   Reply to this comment
  • KUR DO TE SHOHIM VENDIN ME QEVERI E LIGJE ? December 25, 21:37

   Nazmie , nuk jemi duke folur për ato që i ka bërë mirë deri tani , por po flasim për farën greke që po e mbjell dhe përhap , si atë të hashashit . Ende pa na njofur kufijte tokësorë , GREQIA KEKRKON ME QINDRA KM2 DET , QE DUKET SE KY IDJOT DO TIA JAPE , ashtu si pranoi te mbushet me vorreza greke Shqipëria e Jugut dhe tani na sollen tere keto “gezime” , në një ditë , duke e shkrirë me të gjithë ne “Kalin e Trojes” , ku Athina ka varur shpresa të mëdha për të ardhmen e afërt ! Kurse keta vampirë , shtazë me fytyrë njerëzish , rrinë në krye të vendit , oër ta mpakur e shuar tërësisht këtë vend e komb të lashtë !

   Reply to this comment
 7. A December 25, 14:49

  Mender EDI RAMA, nje person, nje individ i shpifur, nje legen, nje maskara dhe nje pleher. Mandati i dyte ne pozite vetem broçkullite non stop. Eshte nje turp qe sot qeveria drejtohet nga ky pizeveng. Nuk ben tjeter vetem si t’ja fusi shoqerise shqiptare me taksa, gjoba, tatime sa me te larta dhe gjithe kohen dite-nate grabit pasurite shqiptare dhe dora e tij shetit neper xhepat e shqiptareve qe te zhvasi gjithçka.
  Ka share presidentin TRUMP te SHBA-se, dergon nje ambasador ne Konferencen Islamike, i ben fresk turkut XHEP ERDOGANIT, voton kunder qe JERUZALEMI te jete kryeqyteti i Izraelit. Flet kodra mbas bregut gjithe kohen.
  Shkon neper takime politike, diplomatike nderkombetare i veshur i sharlatan, si klloun cirku.
  Qendron ne pushtet, ne qeveri, ne pozite sepse opozita e sotme, PD-ja eshte me LUL BASHEN ku thrret qameti.
  Ne zgjedhjet e fundit ne 25 QERSHORIT 2017, nuk votuan 56% e zgjedhesve, pra votuan 44% e perqind e zgjedhesve, prej ketyre mori 23,5% te votave.
  Pra me pak se çereku i votave te shqiptareve dhe ka guximin dhe flet ne emer te tyre. Keshtu eshte kur DY PARTITE kryesore PD + PS i kane bere ligjin e zgjedhjeve sipas interesave te tyre. Ka mbushur territorin shqiptar me kanabis dhe jemi bere turpi i Evropes dhe Botes. Prandaj ka ardhur koha ta perzejme kete ifantil. Nuk ben dot as shtet dhe qeveri, por po e shkaterron ate si nga ana ekonomike dhe sociale. Luan lojen e forcave te erreta anti shqiptare.

  Reply to this comment
 8. Lili December 25, 15:15

  Problemi i politikaneve eshte se si multimillionera jetojne jashte realitetit shqiptar e nuk shohin ku jeton per shembull familja e te ndjerit Florenc beqirajt apo shume e shume familje qe nuk kane pare as per nje qirinj.
  U
  Ky neronijone i koheve moderne mendon se gjithe shqiptaret jetojne me luksin e tij….

  Reply to this comment
 9. Frohe Weihnachten !!! December 25, 15:23

  Shqiptareve nuk ua ngrohin shpirtin urime false o shoku gjysem ortodhjaks.

  Reply to this comment
 10. mirel December 25, 17:38

  Fuck you bitch..
  Fytyre e ndyre, do e paguash.

  Reply to this comment
 11. N.VJOSA December 25, 18:45

  Edi Rama
  ështe Kryeministri me i mire qe ka patur Shqiperia ne keta 28 vjet!
  Keta qe se duane ose jane te Sali Monstres, ose duane te hiqen te gjithe gjenerale!
  Mentalitet tipik shqiptar!
  Gjenia e Kadares e thote bukur:
  SHQIPTARET
  NUK
  I DUANË
  NJERZIT
  E
  ZGJUAR !….

  Reply to this comment
 12. . December 25, 19:51

  .

  Reply to this comment
 13. MONIKA NEPËRKA PIKA - PIKA December 25, 21:23

  Ti gezoni Vorrezat Greke , në gjithë Shqipërinë e Jugut o popull i matufepsur !
  Ta gëzoni edhe shen.Janullatosin që më të gjallë , të do ti ngrihet përmendore në qendër të Tiranës , porsa të cilit do ti ngrihet përmendorj në qendër të Tiranës , shumë më e lartë se ajo e NËNË TEREZËS !
  Atëhere Gramoz Idjoti do të ketë TRE GËZIME NË NJË DITË , dhe do të sigurojë bekimin dhe parajsën e premtuar nga Kisha famëkeqe greke e kolonel Janullës !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim