Kriza politike, Basha takim me Metën në Presidencë

September 11, 2019 11:27

Kriza politike, Basha takim me Metën në Presidencë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha po zhvillon një takim “kokë me kokë” me presidentin Ilir Meta.

Takimi u mbajt në Presidencë, ndërsa mendohet se në qendër të diskutimeve ka qenë kriza politike në vend.

Takimi vjen një ditë pasi Meta takoi ekspertët e delegacionit të Venecias.

Mësohet se takimi ka nisur rreth orës 10:00 të mëngjesit, dhe kryedemokrati ka qëndruar përreth 60 minuta në Presidencë.

j.l./ dita

September 11, 2019 11:27
Komento

1 Koment

  1. USA September 11, 12:03

    Likja I thote bashes pranoje dhe djegjen e parlamentit per hesap tim dhe saliu te fut nje plumb dhe te bejme pithtar demokracie se keshtu fola me rucin. Ypp xhixhi.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*