Krujë, asgjesohen 3200 rrënjë kanabis sativa

August 30, 2016 12:46

Krujë, asgjesohen 3200 rrënjë kanabis sativa

Policia e Krujës ka asgjesuar 3200 rrënjë kanabis sativa. Droga u sekuestruar gjatë kontrollit të ushtruar në vendin e quajtur “Grykë Shkallë,  dhe “Shtrati i Lumit Gjole” në Krujë.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Materialet I kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë për veprime të mëtejshme për veprën penale”Kultivimi i bimëve narkotike”parashikuar në nenin 284  të Kodit Penal.

August 30, 2016 12:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim