Krujë, dhunuan efektivin rrugor, në pranga babë e bir

August 26, 2013 08:26

Krujë, dhunuan efektivin rrugor, në pranga babë e bir

Policia e Krujës ka vënë në pranga dy persona nën akuzën e dhunimit të efektivit të policisë. Babë e bir, përkatësisht me inicialet A dhe XH. Bushi mësohet se kanë dhunuar fizikisht dhe goditur me mjete të forta efektivin e policisë rrugore me iniciale I. Shima. Dhunimi i policit është bërë ndërsa ai gjendej në krye të detyrës në Fushë Krujë. Ndërkaq materialet në përfundim të veprimeve të para hetimore lidhur me dy të ndaluarit i kanë kaluar Prokurorisë për ndjekje të mëtejshme të rastit.

August 26, 2013 08:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*