Krujë, eksploziv lokalit të 41-vjeçarit

June 24, 2017 08:21

Krujë, eksploziv lokalit të 41-vjeçarit

Një sasi lënde plasëse është vendosur pak pas mesnate në një lokal në Krastë të Fushë Krujës.

Informacionet paraprake të policisë bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 00.23 në pjesën hyrëse të një lokali në pronësi të M. V., 41 vjeç. Policia është nisur menjëherë drejt vendngjarjes. Si pasojë e shpërthimit ka pasur vetëm dëme materiale.

Në përcaktimin e sasisë dhe llojin e lëndës plasëse po kryhen veprime nga ekspertët Antieksploziv. Është ngritur grupi hetimor, të cilët po punojnë për identifikimin e autorëve dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

June 24, 2017 08:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*