Krujë, nipi plagos dajën me automatik

Redaksia Online January 29, 2013 16:26

Krujë, nipi plagos dajën me automatik

Nipi tenton të vrasë dajën. Ngjarja ka ndodhur sot në Nikël të Krujës, ku pas një konflikti të momentit, 20-vjeçari Timi Baroshima ka qëlluar me automatik në drejtim të dajës së tij V.K., 51 vjeç, duke e lënë të plagosur. Policia është vënë menjëherë në kërkim të autorit të ngjarjes, të cilin ka arritur ta vërë në pranga, pasi e ka gjetur të fshehur në fshatin Kurcaj. Atij i është sekuestruar edhe arma e zjarrit, një automatik model 56 dhe një krehër me 29 copë fishekë.  Mësohet se i plagosuri është dërguar në Spitalin Ushtarak, ku është jashtë rrezikut për jetën.

Redaksia Online January 29, 2013 16:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim