Krye-gjyqtarja e Lushnjes, të martën në sitën e Vettingut

April 15, 2019 12:40

Krye-gjyqtarja e Lushnjes, të martën në sitën e Vettingut

Kryetarja e Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Lushnjë, Esmeralda Çeka do t’i nënshtrohet Vetingut.

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit do të zhvillojë një seancë dëgjimore me Esmeralda Çekën, gjyqtare/kryetare në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Lushnjë me 16 prill, ora 11.00.

Po ashtu, KPK ka shpallur trupën gjykuese të përbërë nga Etleda Çiftja, Pamela Qirko, Genta Tafa (Bungo).

Esmeralda Çeka, gjyqtare/kryetare në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Lushnjë do t’i nënshtrohet Vetingut për ligjshmërinë e pasurisë si dhe kriterin etik dhe profesional.

o.j/dita

April 15, 2019 12:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*